Individuální setkání/setkávání je nejefektivnější cestou,
jak vám můžu pomoci posunout věci vpřed.

Jsem hostem ve vašem světě, který vy sami znáte nejlíp. Proto vám neradím ani vás nehodnotím. Pracuji s tím nejlepším ve vás.

Každý člověk má někde uvnitř všechny zdroje, které jsou potřeba. I vy.

Co vám může naše spolupráce přinést?

Zaměřuji se primárně na sebe-důvěru a sebevědomí. Co nejčastěji s klienty řeším?

S těmito i dalšími tématy můžeme výrazně pohnout i spolu.

Jak to probíhá

Na začátku se hodně ptám, abych porozuměl vašemu světu. Otázkami také pomáhám klientům podívat se na svoje téma z jiných úhlů a přijít si na nové věci. Neradím. Vy to všechno víte, i když si to možná zatím neuvědomujete. Mojí rolí je z vás tu vnitřní moudrost vytáhnout na světlo. Pracuji i s vaším podvědomím, aby byl efekt ještě hlubší. A není to jen o tom si na něco přijít, přímo na setkání už se něco změní, něco bude od té chvíle jinak. To stvrdíme akčním plánem do vašich následujících dnů a týdnů.

Na prvním setkání si nastavíme, kam se chcete v rámci naší spolupráce dostat. A uděláme první významné kroky. Na dalších setkáních na tom pak stavíme. Je ale možné udělat "odbočku" a věnovat další setkání i něčemu jinému, co vás aktuálně hodně trápí - protože spokojenost a úspěch v životě nejsou nikdy výsledkem jen jedné životní oblasti, vždycky to musí být harmonické.

Kolik to stojí

Jedno setkání stojí 1500 Kč. Délka setkání bývá 60-90 minut, podle potřeby. Nejde mi o to dodržet přesně čas, ale o výsledek.

5 setkání zaplacených najednou stojí 6500 Kč (= 1300 Kč za setkání). Už jedno setkání vám může hodně dát - a o to větší přínos má setkávat se opakovaně a pravidelně.

První setkání je zdarma - oťukáme se navzájem, ujasníme si očekávání a upřesníme váš cíl. Není to jen povídání, ale koučování (zaměřené na výsledek a přínos pro vás). Sami se pak rozhodnete, jestli vám to sedí a chcete pokračovat.

Je to o vás

Odpovědnost za dosažení toho, co chcete, je vždy na vás. Společně najdeme cestu, rád vám i podržím dveře - ale projít jimi už musíte sami.

Zkrátka je potřeba, abyste se naplno zapojili, jak během setkání, tak potom při aplikaci poznatků v praxi. Protože úspěch koučinku je z poloviny na kouči a z poloviny na klientovi.

Je to pro vás?

Zavolejte mi nebo napište a zjistíme to. První setkání je zdarma.

jirka.martisek@gmail.com
+420 732 819 884