Webinář Jazyk ve vztazích

aneb Jak si můžeme slovem pomoci či ublížit

Dokáže vás partner několika větami vytočit? Chtěli byste se dozvědět, jak se zbavit stresu pouhou změnou slov, která (si) říkáte? Chtěli byste, aby to, co říkáte, mělo váhu?
Přihlaste se na náš online minikurz! Čekají vás tři 90 minutová online setkání 1x týdně.

Jazyk nám pomáhá k porozumění druhým a vzájemnému propojení. Máme pro vás celou sbírku konkrétních slov a slovních spojení, která nám v komunikaci nepomáhají. Zároveň rovnou máme připravené lepší obraty, kterými si můžete zlepšit svoje komunikační dovednosti a tím vztah k sobě i k druhým.

Jde o interaktivní setkání, které můžete sledovat z počítače i mobilu. Po ukončení cyklu dostanete přehled toho nejdůležitějšího.

Cíl kurzu (jak jsme si jej při přípravě stanovili):

Účastníci si budou po kurzu více všímat, jaká slova používají a jak to ovlivňuje jejich vztahy; budou umět změnit svoje vyjadřování tak, aby se cítili lépe oni i jejich partner.

Lektoři:

Tento kurz povedeme ve dvou spolu s Alžbětou Hláskovou (lektorka, re|design rodiny). Už teď se těšíme na vaše aktivní zapojení a dotazy, které budete moci pokládat během online setkání. Stačí se přihlásit na cyklus 3 online setkání.

Kdy a kde:

Termíny online setkání (vždy 20:00 – 21:30):
  • úterý 19. 5. 2020
  • úterý 26. 5.2020
  • úterý 2. 6. 2020

Malá skupina, max. 20 účastníků.

Pofrčíme na platformě Zoom. Po zaplacení účastnického poplatku dostanete informace k přístupu.

Cena:

1 800 Kč za všechny 3 díly.

Dáváme vám 100% garanci spokojenosti. Nebude-li vám tato forma setkání vyhovovat, jednoduše nám po prvním setkání napíšete a kurzovné vám obratem vrátíme.

Pouhá změna slov dokáže divy, ve vztahu k sobě i k druhým. Ukážeme vám konkrétně, jak na to.