Reference

Tady je několik komentářů od lidí, se kterými jsem pracoval – pro lepší představu.

Ahoj Jiři, mluvím o tobě docela často ve spojitosti se svou alergií na ryby, se kterou jsi mi pomocí jen jednoho sezení opravdu výrazně pomohl.

Popisuju to vždy jako příjemné neformální setkání, kde jsem se uvolnila a otevřela svému strachu a konfrontovala se se svojí alergií, která mě celý život omezuje. Pomocí mé vlastní představivosti a fantazie jsi mě jednoduše provedl procesem, kdy jsem se s alergií nejdříve spřátelila, přijala ji a pak ji odložila na místo, kde o ní vím, že existuje, ale nijak se od tam neprojevuje. Cítila jsem se u toho příjemně a byla jsem strašně zvědavá na výsledek. No a musím říct, že co jsem potom párkrát ryby zkusila, tak ne, že by alergie 100% zmizela, nicméně se intenzita reakce opravdu mnohonásobně zmenšila. Z předešlého oteknutí jak zvenku, tak zevnitř, dušení, zvracení, škrabání a paniky se stala pouze 2 hodinová křeč v břiše… což se opravdu téměř nedá srovnat. Věřím, že kdybychom na tom pracovali více hlouběji, tka jsem schopná to odstranit úplně. 🙂

Jsem ti vděčná za tu zkušenost. Ukázal jsi mi tím, že s problémy, u kterých doktoři kroutí hlavou a říkají, že nejdou vyřešit, můžeme pomocí mysli a vědomí krásně pracovat. 🙂

Monika Křenková

Zrovna ted jsem pristala v Edinburghu a musim rict, ze kacer zafungoval neskutecne dobre ..mam z toho ted silenou radost .. meli jsme velke turbulence..asi nejvetsi, co jsem kdy zazila a ja jsem si zpivala kacera a celou dobu byla velmi pozitivni.. uroven paniky klesla ze 100 na 30.. 😀

Diky… uz jsem trosku ztracela nadeji, ze se to nekdy zlepsi…

Melanie Altinakisová

Pomocí vzorců chování, které jsou v mozku, dokážeš navodit stav, který si člověk přeje. Mně konkrétně to slouží k tomu, že když jsem rozlítaný, roztěkaný a ve stresu, tak si udělám ten svůj „uklidňovák“ a jsem klidný. Když se potřebuju soustředit, udělám si gesto a jsem soustředěný.

Vytváříš nové vzorce chování podle toho, co a kým si přeje klient být.

Tomáš Drdla

Ja to vnimam tak ze clovek ma sve bloky na urcite situace a veci a bud se s nimi muze smirit a zit s nimi nebo je muze resit. Jednou a asi nejsnadnejsi cestou je nlp metoda, clovek jen musi chtit a musi duverovat tomu kdo ho vede a pak mu v urcite fazi “procesu” behem par vterin docvakne proc ten blok ma a jak jej odbourat. Dle meho je nlp metoda cestou, jak ziskat odpovedi, ktere jsou ulozeny v nas.

Pomahas lidem najit odpovedi na duvody jejich problemu.

Jan Franc

Spolupráce s Jirkou pro mě byla velice zajímavá a přínosná. Během setkání jsme se zaměřovali především na důležité výzvy v mém životě. Z identifikování a práce s myšlenkovými programy, které si s sebou v životě nesu, jsem byl nadšený.
NLP techniky byly funkční a pomohly mi se osobně posunout dál. Vyřešili jsme například mou nervozitu objevující se při vystupování před větším počtem lidí a také jsem se naučil ovlivňovat své vyjadřování díky změně pozice těla. Některé techniky jsem začal sám používat v každodenním životě.
Myslím si, ze správná aplikace NLP technik je velice účinná a přitom dobře uchopitelná věc, která má potenciál pomoci v životní cestě spoustě lidem, a proto spolupráci s Jirkou vřele doporučuji.

Jan Havlena

Posledních pár měsíců jsem měl problémy se soustředit při trénování bojových umění. Neustále jsem přemýšlel nad prací a jinými povinnostmi. Což často vedlo k tomu, že jsem prostě trénink přeskočil.

Řekl jsem si, že takto už to dál nejde, protože je důležité se starat o zdraví.

Na Jirku jsem narazil na internetu. Zdál se být jako člověk, kterému přirozeně kdokoli může věřit a dokáže věci vyřešit nejen efektivně, ale především rychle.

Čekal jsem, že nám to zabere několik sezení a měl jsem radost z toho, že jsem se šeredně pletl. Problém byl během hodiny vyřešen a jednoduše jsem se při procesu bavil!

Od té doby trénuji každý den bez jakýchkoli potíží.

Pokud jsi si už všiml, že máš plné zuby tvého problému a konečně cítíš, že je na čase ho nechat vyřešený v minulosti a vydat se plný radosti a spokojenosti do budoucnosti, tak si mužeš jednoduše uvědomit, že Jirka je jen jeden telefonát blízko. A že je přirozeně ten správný člověk pro tebe!

Richard H.